HELLO SIA KADIĶI-ARV : 3.Ūdens Pērtuvē

3.Ūdens Pērtuvē                 

               

1. Pērtuvē rekomendējam iebūvēt trapu, lai varētu veikt pirts rituālus.

Būvējot pirti, kamēr vēl nav lāvas un krāsns, sākumā pērtuve izskatās plaša un liela, intuitīvi mums liekas, ka trapu jāliek pa vidu, bet iebūvējot pirtskrāsni un lāvas, sanāk brīva vieta trapam no 1-2 m² pie pērtuves durvīm.

Ja traps atrodās pa vidu, var sanākt tā, ka tas būs zem lāvām, piemēram, pirmās lāvas platums ir 80 cm, bet otrās ir 40 cm, tad lāva ieiet telpā par 1,2m.

Trapam vajag likt 100 mm kanalizācijas cauruli.

Rekomendējam uzstādīt trapu ar lielāku redeļu vusmu ( 100 x 500 ), jo mazu trapu ( 100 x 100 ) slotu lapas var ātri nosprostot.

2. Rekomendējam pērtuvē uzstādīt maisītāju ar iespēju pārslēgt uz dušas rokturi, kuram pievieno cauruli tik garu, lai tā tiktu līdz tālakajam pērtuves stūrim .

3. Profesionālām pērtuvēm ir vēl viens maisītājs ar garo cauruli un lāvu mazgāšanas  rokturi ( pistoli) .

Ko mēs iegūstam?

a)Ar dušas maisītāju mēs ieregulējam patīkamu ūdens temperatūru un pēc pirts procedūrām varam ērti nomazgāt lāvas

b)Pirts rituāla laikā  varam cilvēku atvēsināt vai nomazgāt pēc skrubja , ir iegādājami speciāli dušas rokturi ar smidzinošu tropiskā lietus efektu un t.t. 

c)Ar dušu varam mitrināt slotas, piemēram, kļavas un liepas koka slotas ūdenī nemērcē, bet tikai mitrina.

4. Profesionālām pirtīm un arī parastām rekomendējam pērtuvē uzstādīt pie ūdens  krāna izeju  ar iespēju pieslēgt spiediena mazgāšanas ierīci , piemēram , Karcher, tā atvieglos un paātrinās uzkopšanu.